HTML magyar tananyag: Tanulj HTML nyelvet magyarul

Szeretnél megismerkedni a HTML nyelvvel, de minden tananyag angol? Így nehéz a tanulás? Tanulj a mi weboldalunkon HTML nyelvet magyarul.

Mi az a HTML? A HTML bemutatása című cikk és a HTML szerkesztő programok nyitóképe

HTML magyar tananyag: Tanulj HTML nyelvet magyarul

A WEBiskola weboldalán minden tananyag magyar nyelvű, így könnyedén értelmezheted HTML tananyagainkat.

Kell fizetni a magyar HTML tananyagokért?

Az összes HTML tananyag teljesen ingyenesen elérhető bárki számára. Azaz senkinek nem kell egy forintot sem fizetnie a HTML tananyagokért.

Szükséges regisztráció a tanulás megkezdéséhez?

A weboldal használatához és ebből kifolyólag a magyar nyelvű HTML tananyagok tanulásához egyáltalán nem szükséges regisztráció. Minden tananyag elérhető regisztráció, illetve bejelentkezés nélkül.

Hogy kell tanulni?

A weboldalon elérhető HTML tananyagok cikkek formájában érhetőek el, így nem szükséges online jelenlét, mivel nincsenek klasszikus értelemben vett tanórák. Mindenki a saját ütemében, a saját időbeosztása szerint tanul.

Hol kezdhetem el a tanulást?

Vagy a felső menüsorban a HTML fülön belül, a HTML leckékre kattintva vagy IDE kattintva kezdheted el a tanulást. A tananyag sorba van rendezve, így az ideális tanulás érdekében ajánlott sorban haladni. De nem kötelező, ha van olyan HTML lecke, amit már ismersz, vagy egyszerűen nem vagy kíváncsi rá, akkor azt nyugodtan kihagyhatod.