Online HTML tanulás: Tanulj HTML nyelvet online

Unod már, hogy minden HTML tanulási lehetőség fizetős és fizikai jelenlétet igényel? Szerencséd van! A mi weboldalunkon a HTML tanulás online zajlik és teljesen ingyenes.

Mi az a HTML? A HTML bemutatása című cikk és a HTML szerkesztő programok nyitóképe

Online HTML tanulás: Tanulj HTML nyelvet online

Kell fizetni az online HTML tanulásért?

Bár fentebb ezt már megválaszoltuk, de azért leírjuk még egyszer, hátha valaki átugrotta a bevezetőt. Az online HTML tanulás teljesen ingyenesen zajlik a weboldalunkon!

Kell regisztrálni az online HTML tanuláshoz?

Az online HTML tanulásban való részvételhez nem kell regisztrálni, sem bejelentkezni. Elég kiválasztani a tanulni kívánt HTML leckét, majd regisztráció és bejelentkezés nélkül elsajátíthatjuk a benne olvashatókat.

Hogy zajlik az online tanulás?

Habár a tanulás online zajlik, nincsenek klasszikus értelemben vett órák. Nem szükséges egy adott időpontban megjelenni az órán. Mindenki a saját ütemében, a saját időbeosztása szerint tanul. A végén nincs vizsga, mindenki annyit tanul, amennyit szeretne.

Hol kezdjem el a tanulást?

Kattints a felső menüsorban található HTML fülön belüli HTML ismeretek menüpontra, itt találod az összes elérhető online HTML leckét. Ajánlott sorban haladni, de ha valaki nem szeretne, akkor nyugodtan eltérhet az általunk ajánlott tanulási módszertől.