HTML lecke: Hol tanulhatok HTML leckékből?

Sehol sem találsz átfogó, magyar nyelvű, online HTML leckéket? A weboldalunkon egy helyen elérheted az összes HTML leckét, amelyeket felhasználva teljesen elsajátíthatod a HTML nyelv használatát.

Mi az a HTML? A HTML bemutatása című cikk és a HTML szerkesztő programok nyitóképe

HTML lecke: Hol tanulhatok HTML leckékből?

Ingyenesek a HTML leckék?

Természetesen minden HTML lecke teljesen ingyenes a weboldalunkon.

Kell regisztrálni?

Az összes HTML lecke elérhető bejelentkezés, illetve regisztráció nélkül.

Hol érem el a leckéket?

A weboldal bármelyik aloldalán nyisd le a felső menüsort, ahol láthatsz egy HTML fület, azalatt található egy HTML ismeretek fül. Ha arra rákattintasz, akkor megjelenik az összes elérhető HTML lecke. Vagy pedig kattints az alábbi gombra.